RODINNÉ A PORTRÉTNÍ 

FOCENÍ

Vyber si ateliér nebo les a louku, záleží na tobě. To hlavní ale je, aby byla pohoda a bylo to celé o příjemném zážitku, ze kterého si odneseš na památku fotografie :). Nechci aby sis focení odbil/a v křeči, ale aby sis ho užil/a :)

INFORMACE A CENÍK


NEWBORN  - MALÁ MIMINKA

Focení mrňousků do 14 dnů života....to mě moc baví. Vím, že to bývá pro rodiče náročné a tak se snažím o maximální pohodlí všech. Rodiče dostanou kafíčko a dětičky mají zase zajištěnou tu nejlepší péči. Hoďte si nohy nahoru a nechte svého prťouska rozmazlovat. A ty fotky pak? No to za to stojí.

INFORMACE A CENÍK


SVATBY

Ahoj budoucí novomanželé. Bojíte se abyste měli na fotkách všechno? Bojíte se, aby fotograf nenarušoval váš krásný den? Bojíte se abyste měli na fotkách všechny babičky, dědečky, tetičky, dětičky? Bojíte se, že bude fotograf protiva protivnej? Tak se nebojte :). Právě jste našli, to co hledáte :)))

INFORMACE A CENÍK


FOCENÍ PSÍCH KAMARÁDŮ

Máš doma mazlíka, který se rád válí na gauči, nebo honí sousedovi slepice, nebo trhá pošťákovi kalhoty? Chceš ho mít na očích stále a dívat se na něj na fotkách nebo obraze? Tož to tady jsi správně.

INFORMACE A CENÍKAteliér Praha Suchdol

Disponuji velkým a dobře vybaveným ateliérem v klidné části Praha -Suchdol

Náhledňete pod pokličku zde

Všeobecné obchodní podmínky

FAQ- Často kladené dotazy

Zásady ochrany osobních údajů

Fakturační adresa

Magdaléna Martinská

Nad Spáleným mlýnem 466/3

16500 Praha - Suchdol

IČ87765403

nejsem plátcem DPH


Using Format